Kapadokya Turu (Ankara Çıkışlı) ( 1 gece Konaklamalı)

05/03/2022
530.-TL

ANKARA ÇIKIŞLI 1 GECE KONAKLAMALI 2 GÜN

KAPADOKYA – ERCİYES KAYAK MERKEZİ TURU

Gidiş Dönüş Ulaşım – Araç İçi Kahvaltı – Araç İçi İkramlar – 1 Gece Otelde Konaklama – Otelde Açık Büfe Kahvaltı
ve Akşam Yemeği Seyahat Sigortası – Profesyonel Rehberlik – Acenta Refakati Dahil

Kişi Başı Gezi Ücreti: 530,00 TL
6-11 Yaş Çocuk: 440,00 TL

 

 

(Not: Balon seyri programı gün doğumu saatlerinde gerçekleşecek olup otelimizden balon seyir alanlarına transferiniz rehberimiz eşliğinde yapılacaktır.)

HAREKET NOKTALARI

07:00 Kızılay Avm Önü
07:10 Armada Avm Önü

TUR TARİHLERİMİZ:

5-6 MART 2022
12-13 MART 2022

 

KAPADOKYA

1.GÜN: ANKARA – TUZ GÖLÜ – KAPADOKYA : Sabah saat 07:00 Kızılay Avm Önü, 07:10 Armada Avm Önü buluşmamızın ardından araç içi ikramlarımız, kahvaltımız ve rehberimizden tur ile alakalı alacağımız bilgiler eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz ve ilk noktamız tuz gölüne ulaşıyoruz, burada ki fotoğraf molamızın ardından öğle saatlerinde bölgeye ulaşıyoruz. Rehberimiz eşliğinde öncelikle Uç Hisar Kalesi ve Güvercinlik Vadisi hakkında alacağımız bilgiler ve gezileri sonrası öğle yemeği için Avanos merkeze geçiyoruz. (ekstra) Kızılırmak ve sallanan köprünün görülmesinden sonra verilecek serbest zaman sonrası Avanos’ta dünyaca ünlü çanak-çömlek atölyelerinin gezilmesi yapılışının görülmesi, ustasından bilgi alarak alış veriş molası veriyoruz. Alışverişimizi tamamladıktan sonra Göreme’ye hareket ediyoruz. Göreme de bulunan vadi içindeki özel parkurlarda dileyen misafirlerimiz yaklaşık 1 saat sürecek olan ATV turlarına katılabilirler. Diğer misafirlerimiz Göreme merkezinde birbirinden güzel kafeler ve alışveriş alanlarında keyifle zaman geçirebilirler. Göreme de geçirdiğimiz zaman sonrasında Ürgüp’e geçiyoruz. Yol güzergahında kart postalları süsleyen Üç Güzeller peri bacalarında fotoğraf çektiriyoruz. Ürgüp merkezde bulunan Asmalı Konak ‘ı ziyaret ettikten sonra 1.günümüzü tamamlıyoruz ve bölgede bulunan otelimize geliyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

ERCİYES

2.GÜN: ERCİYES – ANKARA : Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyor ve Erciyes kayak merkezine gitmek üzere aracımıza geçerek hareket ediyoruz. Rehberimizin bilgilendirmeleri sonrasında gün boyu kayak yapabileceğimiz keyifli zaman geçirip bol bol fotoğraf çekebileceğimiz telesiyejleri kullanarak zireveye çıkabileceğimiz serbest zamanımızı alıyoruz. Saat 16:00 civarında 2.günümüzüde tamamlamanın ardından Ankara’ya geri dönmek üzere aracımızda ki yerlerimizi alıp yolculuğumuza başlıyoruz. Keyifli yolculuğumuz araç içi ikramlarımız ve gerekli molalarımız sonrasında akşam saatlerinde Ankara’ya ulaşıyoruz. Bir sonraki Gezgintur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
► Lüks Araçlar İle Ulaşım
► Araç İçi Kahvaltı
►1 Gece Otel Konaklaması
► Otelde; (1) Sabah Kahvaltısı – (1) Akşam Yemeği
► Seyahat Sigorta Paketi
► Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
► Acenta Refakati

HARİÇ OLANLAR:
ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR
► Öğle Yemekleri
► Yemeklerde Alınan İçecekler
► Kayak, Kızak Ekipmanları Kiralama
► Balon Seyir Turu (İsteğe bağlı 50TL)
► Atv Turu (150 TL)(Tek kişi ya da iki kişi için toplam fiyattır.)

 

 

 

 

CAPTCHA Resmi